Svetový koniec plesovej sezóny na Prešporskom bále 2020

Oslávte s nami koniec plesovej sezóny na Slovensku elegantne a s noblesou na XIX. Prešporskom bále 2020, ktorý sa uskutoční 8. februára 2020 v historickej budove Slovenskej filharmónie – Redute.

Pre hostí zo spoločenskej, kultúrnej, politickej, vedeckej či medicínskej oblasti bude tento rok koniec plesovej sezóny v znamení svetových hviezd. Na tradičných troch scénach – v Hlavnej sále, Divadelnej sále a v Chill oute vystúpia Orchester Pavla Zajáčka, Metropolitný orchester Bratislava, Cigánski Diabli, DJ Flebo, Funny Fellows, Modus Memory či Silent Trio.

Zaujímavým vystúpením bude spojenie skupiny Funkiez a Nicol McCloud, americkej speváčky, ktorá spolupracovala s takými osobnosťami populárnej hudby, ako Mick Jagger, Bruce Springsteen, skupinou Kool & The Gang, Stevie Wonder či Michael Jackson. 

 

Hlavným hosťom večera bude David Koller & band. Moderátormi večera bude zohratá dvojica Janette Štefánková a Ľubomír Bajaník.

Nezabúdame ani na „naše“ tradície bálu. “Sme pyšní na naše tradície. Preto aj tento rok uvedieme mladé dámy a pánov do spoločnosti prostredníctvom tanca debutantov, hostia sa môžu tešiť na výnimočné Polnočné prekvapenie. Veľmi sa tešíme aj na mimoriadne vydanie nášho Polnočného magazínu, ktorý pripravujeme a tlačíme priamo počas noci.”  doplnil producent Vlado Vondrák.

Naši hostia sa môžu tešiť na vynikajúce jedlo a pochutnať na lahodnom víne.

Počas večera sa odovzdá aj Cena Júliusa Satinského – Bratislavská čučoriedka v kategóriách Idea-Počin a Osobnosť.

Vstupenky sú dostupné na rezervacie@presporskybal.sk